Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
Zdjęcie
Już od 14 lipca mieszkańcy Kościerzyny mogą obejrzeć wyjątkową wystawę która jest, częścią kampanii promocyjnej realizowanej w ramach programów spółki Copernicus PL pn. „Profilaktyka raka szyjki macicy szansą na wydłużenie aktywności zawodowej mieszkańców województwa pomorskiego” oraz „Profilaktyka raka jelita grubego szansą na wydłużenie aktywności zawodowej mieszkańców województwa pomorskiego”, które od 2018 roku zachęcają mieszkańców województwa pomorskiego do wykonywania profilaktycznych badań cytologicznych i kolonoskopowych.
Zdjęcie
Zapraszamy na kino plenerowe. Plenerowy seans filmu pt. "Manu. Bądź sobą" odbędzie się w sobotni poranek o godzinie 10:00. Projekcja pouczającej i zabawnej animowanej komedii dla całej rodziny, odbędzie się w Ogródku Jordanowskim. Wstęp wolny!
 2020-07-13 19:58:18
Zdjęcie
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi Święta Naszego Miasta.
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna ogłasza publiczną ustną aukcję na dzierżawę części działki gruntu ozn. nr geodez. 74/10, położonej w obrębie 03 miasta Kościerzyna, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Kościerzyna na cele rolnicze.
Zdjęcie
W poniedziałek 6 lipca rozpoczęły się zajęcia dla pierwszej grupy uczestników Centrum. To długo wyczekiwany moment i bardzo ważne wydarzenie. Tego dnia Centrum odwiedził Burmistrz Miasta Kościerzyna Pan Michał Majewski, który nie tylko powitał uczestników, ale znalazł też czas, aby opowiedzieć o podjętych działaniach i przyszłych planach dotyczących obszaru rewitalizacji, z którego nasi uczestnicy pochodzą. To właśnie mieszkańcom obszaru rewitalizacji dedykowany jest projekt „Poprawa dostępu do usług reintegracji zawodowej i społecznej poprzez powołanie Kościerskiego Centrum Integracji Społecznej oraz wykorzystanie środowiskowych form aktywizacji społecznej w profilaktyce wykluczenia dzieci i młodzieży”, a w jego ramach szereg działań z zakresu integracji społeczno-zawodowej.
Zdjęcie
W minioną sobotę po raz pierwszy w tym roku grupa turystów spacerowała po Kościerzynie z przewodnikiem w ramach darmowych spacerów. Uczestnicy wspólnie i bezpłatnie zwiedzali najpiękniejsze zakątki Kościerzyny, zapoznali się z jej historią, obyczajami i tradycjami.
Zdjęcie
ZARZĄDZENIE Burmistrza Miasta Kościerzyna z dnia 03.07.2020r. w sprawie ogłoszenia Otwartego Konkursu Ofert na realizację zadań z zakresu pomocy społecznej na zapewnienie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi.
Zdjęcie
Rada Miasta Kościerzyna dziękuję za nominacje Radnym Gminy Kościerzyna. Do challenge'u nominujemy: Młodzieżową Radę Miasta Kościerzyna, Radę Powiatu Kościerskiego i Radę Gminy Karsin. Powodzenia!
Zdjęcie
W Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 na wsparcie płynności przedsiębiorstw dotkniętych skutkami COVID-19 przekierowane zostało ponad 50 mln zł ze środków przeznaczonych na udzielanie pożyczek – uruchomiona została specjalna pożyczka płynnościowa.
Stronę odwiedzono 2190686 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget