Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najnowsze wiadomości
Zdjęcie
Rozpocznij proste i szybkie rozliczenie podatkowe: rozlicz dowolne przychody - obsługujemy wszystkie druki PIT; rozlicz nawet najbardziej zawiłe przychody z zagranicy; odpowiedz na tylko proste pytania bez cytowania ustaw i języka prawnego; zapisz na dysku, wydrukuj lub zachowaj w bezpiecznym repozytorium; wyślij przez internet do Urzędu Skarbowego - dostaniesz formalne Urzędowe Poświadczenie Odbioru. Program ten umożliwia swobodny wybór i przekazanie 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej Organizacji Pożytku Publicznego.
Zdjęcie
Uprzejmie informuję, iż Zarząd Województwa Pomorskiego podjął uchwałę nr 1123/94/19 z dnia 12 listopada 2019 r. w spawie przeprowadzenia konsultacji projektu Uchwały Sejmiku Województwa Pomorskiego dotyczącej określenia ogólnej powierzchni przeznaczonej pod uprawy maku i konopi włóknistych oraz rejonizacji tych upraw w roku 2020 w województwie pomorskim.
Zdjęcie
Zapraszamy do udziału uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych w konkursie "Kaszubska kartka z życzeniami na Boże Narodzenie"
Zdjęcie
ZARZĄDZENIE Burmistrza Miasta Kościerzyna w sprawie ogłoszenia Otwartego Konkursu Ofert na realizację zadań z zakresu pomocy społecznej na prowadzenie środowiskowego domu samopomocy na terenie miasta Kościerzyna.
 2019-11-12 12:14:08
Zdjęcie
Burmistrz Miasta Kościerzyna zwraca się z prośbą do jubilatów zameldowanych na terenie miasta i gminy Kościerzyna, którzy w 2020r. obchodzą jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego o zgłaszanie i wyrażenie zgody na wystąpienie z inicjatywą do Wojewody Pomorskiego o nadanie medali za długoletnie pożycie małżeńskie.
Zdjęcie
Ruszyły zapisy do kolejnej edycji Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 listopada 2019 r. Pierwsza kolejka zaplanowana została na 30 listopada 2019 r. Zapraszamy!
Zdjęcie
Region Gdański NSZZ „Solidarność” od 17 lat wspiera młodzież o wyraźnym ukierunkowanym uzdolnieniu naukowym, artystycznym, sportowym i zajmującą się działalnością społeczną przez przydzielenie im każdego roku stypendium.
Zdjęcie
Władze samorządowe Powiatu Kościerskiego serdecznie zapraszają na Powiatowe Obchody Narodowego Święta Niepodległości w dniu 11 listopada br.
 2019-11-08 08:10:54
Zdjęcie
Tegoroczna zbiórka przeprowadzona w dniu 1 listopada 2019r. na ratowanie niszczejących grobów na kościerskiej nekropolii okazała się rekordowa. Do puszek zebrano aż 8.384,61 zł!!!
Stronę odwiedzono 1994728 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget