Strona z portalu

  / Jednostki / Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji / Nowe atrakcje sportowe w Kościerzynie?
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Nowe atrakcje sportowe w Kościerzynie?
Zdjęcie
Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji, w imieniu władz Miasta Kościerzyna, zaprasza do współpracy instruktorów, trenerów oraz nauczycieli wychowania fizycznego, którzy zainteresowani są organizacją na terenie Miasta Kościerzyna nowych sekcji sportowych, zajęć rekreacyjnych, zakładaniem klubów sportowych lub inną działalność na rzecz upowszechniania sportu dla mieszkańców i turystów Kościerzyny.

Jeżeli masz plan na powstanie nowej sekcji sportowej, założenia klubu sportowego, prowadzania zajęć rekreacyjnych, zorganizowania nowatorskiej akcji rekreacyjnej lub sportowej, masz doświadczenie w tego typu przedsięwzięciach lub chcesz spróbować swoich sił, koniecznie zgłoś się do KOSiR, aby omówić na spotkanie i aby zaproponować ewentualne możliwości współpracy, pomocy organizacyjnej lub finansowej. Premiowane będą w szczególności inicjatywy innowacyjne oraz angażujące możliwie dużą ilość aktorów w aktywne formy spędzenia czasu lub takie, które trafiają w nisze aktywności sportowo rekreacyjnej, do tej pory niezagospodarowane przez już dziejące formy.

Do współpracy zapraszamy nie tylko instruktorów czy trenerów, ale także byłych i obecnych sportowców, czy też stowarzyszanie lub grupy miłośników dyscyplin formalnych i nieformalnych oraz wszystkich pasjonatów, którzy chcieliby rozszerzyć ofertę sportowo rekreacyjną w Kościerzynie.

Zapraszam do kontaktu osobistego w siedzibie KOSiR przy ul Kamienną 7, po umówieniu się telefonicznym pod nr tel. /58/ 58 000 13 lub poprzez mail kosir@koscierzyna.gda.pl

Czekamy na Was!

Strona: 1 
Stronę odwiedzono 5557 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget