Strona z portalu

  / Urząd / Inne / Ławka Niepodległości
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa

 

 Odzyskanie Niepodległości przez Kościerzynę (wersja z podkładem) - tutaj

 Odzyskanie Niepodległości przez Kościerzynę (wersja bez podkładu) - tutaj

 

 


„Ławka Niepodległości” jest już zamontowana

Ławka stanęła na placu Józefa Wybickiego przy ul. Mazurka Dąbrowskiego w Kościerzynie. W dniu 21 grudnia br. Wykonawca Firma Seedia Spółka z o.o. z Krakowa zamontowała w Kościerzynie Ławkę Niepodległości. Jeszcze tylko drobna kosmetyka i usuniecie zauważonych usterek pozwoli na uruchomienie i udostępnienie w pełnym zakresie naszej multimedialnej ławki. Ministerstwo Obrony Narodowej dofinansowało w całym kraju 143 takie ławki.  

WIĘCEJ


Ławka niepodległości

13 listopada 2018r. przedstawiciele Gminy Miejskiej Kościerzyna podpisali w Ministerstwie Obrony Narodowej umowę o udzielenie dotacji celowej w wysokości 30 tys. złotych na budowę „Ławki Niepodległości” w Kościerzynie. Realizacja zadania wg projektu Ministerstwa Obrony Narodowej ma upamiętniać stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

WIĘCEJ


Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej na zadanie pn.: „Wykonanie i montaż multimedialnej Ławki Niepodległości w Kościerzynie”

Burmistrz Miasta Kościerzyna zaprasza do złożenia propozycji cenowej na zadanie pn.: „Wykonanie i montaż multimedialnej ŁAWKI NIEPODLEGŁOŚCI w Kościerzynie” wg projektu Ministerstwa Obrony Narodowej.

WIĘCEJ


„Ławka Niepodległości”  zostanie zamontowana w Kościerzynie

Ministerstwo Obrony Narodowej ogłosiło wyniki konkursu „Ławka Niepodległości dla samorządów”. Gmina Miejska Kościerzyna znalazła się wśród 143 laureatów z całego kraju z dotacją 30 tyś. zł na wykonanie multimedialnej Ławki. Komisja konkursowa przeanalizowała 262 oferty.

WIĘCEJ

 

 

 

 

 

 

 

Strona: 1 
Stronę odwiedzono 2621 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget