Strona z portalu

  / Aktualności / Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu w Kościerzynie
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu w Kościerzynie
Zdjęcie
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu jest organizowany każdego roku w połowie września. Celem działań jest promocja ekologicznych form mobilności, takich jak środki transportu zbiorowego, rower, ruch pieszy oraz transport multimodalny czyli łączenie różnych gałęzi transportu. Tegoroczna edycja akcji odbywa się pod hasłem „Mobilność czysta, współdzielona i inteligentna”.

Kościerzyna po raz kolejny włączyła się w Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu (ETZT), który rozpocznie się w poniedziałek 16 września i potrwa do niedzieli 22 września. W tych dniach mieszkańcy będą mogli wziąć udział w konkursie edukacyjnym, który organizowany będzie na naszym fanpage'u. Przez 6 dni będziemy publikować na naszym profilu różne pytania dotyczące zrównoważonego transportu. Spośród nadesłanych odpowiedzi Jury nagrodzi w każdym dniu konkursu 1 osobę, której odpowiedź uzna za prawidłową lub najciekawszą. Nagrodami w konkursie są gadżety promocyjne i karnet na basen. Zapraszamy do udziału w konkursie.

Polub nas na facebooku i weź udział w konkursie!

Zachęcamy również wszystkich mieszkańców, aby 22 września podczas Międzynarodowego Dnia bez samochodu przesiąść się do bezpłatnej komunikacji miejskiej. W naszych autobusach będą na Państwa czekać kupony umożliwiające zakup biletów do Aqua Centrum na pływalnię, siłownię i fitness z 15% zniżką, do realizacji w dniach 23 – 29 września 2019r.

Zapraszamy do uczestnictwa w akcji!

 

 

Strona: 1 
Stronę odwiedzono 931 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget