Strona z portalu

  / Jednostki / Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji / NAJBLIŻSZE WYDARZENIA i WAŻNE INFORMACJE
Zaloguj
Zaloguj
Zaloguj bezpiecznie
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Najbliższe wydarzenia i ważne informacje

 


Powiatowa Liga Piłki Siatkowej Kobiet

W listopadzie rozpoczyna się kolejna edycja Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Wójta Gminy Lipusz w sezonie 2015/2016. Do rozgrywek przystąpi 8 drużyn, w tym aż 5 reprezentujących Kościerzynę. Większość spotkań rozegrana zostanie na hali sportowej w Lipuszu.

 ...WIĘCEJ 


Zajęcia na Orlikach

Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia prowadzone przez Animatorów na Orlikach zarządzanych przez Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Orlik przy ZSP nr 1 na ul. M. Skłodowskiej-Curie 19 jest czynny:

od poniedziałku do piątku w godz.: 15-20, w sobotę i niedzielę w godz.: 14-20

Orlik przy ZSP nr 2 na ul. Szkolnej 1 jest czynny:

od poniedziałku do niedzieli w godz. 15-20.30

Orlik przy ZSP nr 3 na ul. Mestwina II 3 jest czynny:

w poniedziałek, czwartek, piątek w godz.: 16-22,

we wtorek i środę w godz.: 16-20,

w sobotę i niedzielę w godz.: 15-20

Aktualności dotyczące Orlików znajdują się na stronie https://naszorlik.pl/

Na tych obiektach Miasto Kościerzyna realizuje projekt "Animator - Moje Boisko Orlik 2012"-Edycja 2015r. Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.


 

pokoje


Oferta współpracy - wypoczynek, obozy sportowe, turystyka i inne.

Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kościerzynie zaprasza do współpracy organizatorów wycieczek, obozów, w tym obozów sportowych.

KOSiR posiada do wykorzystania bazę sportową oraz noclegową, w oparciu o którą można wspólnie organizować wypoczynek, rekreację, obozy szkoleniowe albo sprawnościowe lub inne tego typu przedsięwzięcia.

Zapraszamy do kontaktu osobistego w celu omówienia zasad współdziałania, po wcześniejszym umówieniu się pod nr telefonu 58 58 000 13 lub e-mail kosir@koscierzyna.gda.pl

...WIĘCEJ


 Zapraszamy na zajęcia sportowo-rekreacyjne

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty zajęć sportowo-rekreacyjnych Kościerskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kościerzynie.

Zachęcamy również wszystkich mieszkańców Kościerzyny do korzystania z obiektów sportowych i rekreacyjnych znajdujących się w mieście i okolicach.

Zapraszamy!

...WIĘCEJ


Nowe atrakcje sportowe w Kościerzynie?

Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji, w imieniu władz Miasta Kościerzyna, zaprasza do współpracy instruktorów, trenerów oraz nauczycieli wychowania fizycznego, którzy zainteresowani są organizacją na terenie Miasta Kościerzyna nowych sekcji sportowych, zajęć rekreacyjnych, zakładaniem klubów sportowych lub inną działalność na rzecz upowszechniania sportu dla mieszkańców i turystów Kościerzyny.

...WIĘCEJ


 

 

Strona: 1 
Stronę odwiedzono 10510 razy.
v.20150330-094928
Morgan&Men SEO - Widget